Yüz bakım jeli nasıl kullanılır

Yüz bakım jeli nasıl kullanılır
Oy ver DESTEK OL
5 (100%)
1 oy verildi.

Kısa süre içinde harika bir kadın profiline sahip olmak istiyorsanız; yüz bakımının bütün ayrıntılarını bilmeniz gerekmektedir.

Yüzü makyajdan veya günlük olarak kirli dokudan arındırmak için yüz bakım jelin kullanmalısınız. Makyaj yapmadığınız günlerde bile yüz bakım jelin kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Aksi takdirde yağlanmadan dolayı siyah noktalarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Yüz bakım jelleri ile yıkanan cilt, uzun süre bekletilmez. Cilde temizlik yapıldıktan sonra hemen durulanır. Islak cilde uygulanması gereken yüz bakım jelleri makyajı başarılı bir biçimde çıkarır. Yağlanmayı kontrol altına alıp aydınlık bir cilt yaratır. Bakım jelleri kullanılırken göz çevresinden sakınılmalıdır. Aksi takdirde ince olan göz çevresinde kırışıklıklar oluşur ve alerjiye neden olabilir.

Yüz bakım jelleri gün içinde 2 kez kullanılmalıdır. Sabah ile akşam saatlerinde kullanılması uygun olan yüz bakım jelleri her gün düzenli uygulanmalıdır. Fındık tanesi ölçüsünde kullanmanız gereken temizleyici ürünlerle, cildiniz sabah kalktığınız gibi berrak görünecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git