Rihanna’nın yüz bakım sırları

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Rihanna dünyada dev starlardan biri olmayı başardı. Bunu güzelliğine ve bakımına borçlu olan Rihanna yüz bakımının sırlarını açıkladı.

Rihanna’nın cildi için yaptığı en iyi şeylerden bir tanesi de, alkol kullanmamak. Cildi hızlı bir şekilde yıpratan alkolü hiç bir şekilde tüketmediğini belirten Rihanna; gün içinde bol bol su içtiğini belirterek, suyun yenileyici etkisinden bahsetti.

 

 

Rihanna makyajdan sonra biraz fondöten ile nemlendirici kremi cildine sürüp estetik bir görünüm sağlamayı başarıyor. Saatlerce süren makyaj stillerinden hoşlanmayan Rihanna; cildinin bozulmaya başladığı zamanlarda suyu sıklıkla içtiğini belirtti. Bu nedenle alkolden yeteri kadar uzak kalmaya özen gösteren ünlü yıldız; hayatında çeşitli makyaj hataları yaparak cildinin yaşlı görünmesine de neden olduğunu belirtti.

 

 

Cilt güzelliği için düzenli uyumanın, beslenmenin ve spor yapmanın yararlarına değinen Rihanna; pürüzsüz bir cilt elde etmek için yüzünü fondötenle kapatmanın çok doğru bir hareket olmadığını ifade etti. Bunun için yoğun olmayan kapatıcılar kullandığını ve cildin hava almasının önemli olduğunu ifade etti.

Cilt sağlığına beslenme şeklinin etkileri ile ilgili konuşan Rihanna; az yağlı ve şekersiz besinlerle beslendiğini ve düzenli olarak spor yapmaya devam ettiğini söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git