İpek Bomber Ceketler Göz Kamaştırıyor

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Bomber ceket modası hızla yayılıyor. Siz de bu modaya ayak uydurup, göz kamaştıran görünüme sahip olmak isterseniz, bomber ceketler hakkında bazı detayları bilmeniz gerekir. İşte bu detaylar.

 

 

Kadın giyim modasında son yıllarda hızla yayılan bomber ceketlerden en öne çıkanları, deri ve ipek modelleri. Ünlü modacıların 2016 kreasyonlarında sıklıkla yer verdiği bomber ceket modelleri içerisinde öne çıkan renkler, haki ve yeşil.

 

 

Sonbaharda bomber ceketler kalın gelir?” diyenlere cevabı, yüksek moda markaları podyumlarıyla, sokak stili de yeni görünümlerle veriyor. Derinin tahtını uzun süredir sallayan ipek bomber ceketler, usul usul sonbahar akşamlarına sirayet ediyor. Her stile uyabilen, sabahtan akşama devam edebilen, zıt renklerin bir arada kullanıldığı ceketler, terletmediği gibi, kumaşının ipek olması nedeniyle giyeni oldukça havadar kılıyor. 80’lerde ünlülerin üzerinden çıkarmadığı, öğlen güneşinin altında bile stiline dahil ettiği ipek bomber ceketler, çabasız şıklığın parçası gibi.

 

 

Şimdilerde sadece yüksek markalar değil, hızlı tüketim markalarının da vitrinlerini süsleyen bomber ceketlere göz attığınızda, sadece ipek ya da desenli olmadıklarını, dev çiçeklerle bezendiklerini, pullarla parıldadıklarını, işlemelerle gelecek sezonlara da etki edeceklerini görebilirsiniz.

 

 

Beklentileri memnuniyetle karşılayan ve hemen uyarlayanlardan biri ünlü model ve blogger Chiara Ferragni oldu. Baharın ilk günlerinde renk blokları ile bezenmiş bomber ceketiyle ortalıkta salınan Ferragni’nin arkasından Kendall Jenner, Gigi Hadid gibi modeller de akıma duyarsız kalmadı.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git