Erkekler Cinsel İlişki Sırasında Ne Düşünür ?

Erkekler Cinsel İlişki Sırasında Ne Düşünür ?
Oy ver DESTEK OL
4 (80%)
4 oy verildi.

Merhaba hanımlar. Erkekler sevişirken kafalarından neler geçer, erkekler cinsel ilişki sırasında ne düşünür, gibi sorularınıza, Dunyakadinlari.com olarak açıklık getirelim istedik. Sözü çok uzatmadan, birçok kişinin merak ettiği, ama sormaya çekindikleri bu konuya değinelim.

 

Erkekler sevişirken ne düşünür ?

Evet, erkeklerin seks sırasında düşündüğü bazı şeyler vardır. Sorsanız da bunları size anlatmazlar. Anlatsalar da doğruları saklarlar. Erkekler arasında yapılan bir anket sonucunda, aşağıdaki bilgilere ulaşılmış. Gerçekten ilginç sonuçlar var 🙂

Acaba orgazm oldu mu ?

Hani biz kadınlar “ Acaba keyif alıyor mu “ diye düşünüyoruz ya, erkeklerin birçoğu da aynı şeyi düşünüyor emin olun. Her ne kadar kırsal kesimlerde erkekler bunu pek önemsemese de, metropol ya da daha modern şehirlerde, erkekler bunu önemli bir ayrıntı olarak görmekte.

Ülkemizdeki erkeklerin büyük bir çoğu, erken boşalma sorunu yaşıyor. Partnerlerinin orgazm olmasından önce boşalmak istemediklerinden, kimi zaman strese giriyorlar. Bu da aktivitelerini etkileyebiliyor. Bu sebeple, ilişkiden haz aldığınızı ve orgazm olduğunuzu erkeğinize hissettirin ki, o da rahatça boşalabilsin.

 

Acı verir miyim ?

Eğer eşinizin cinsel organı ( penis ) normalin üzerindeyse, yani çok büyükse, size acı vermekten çekinebilir. Bu sebeple ilişkiyi siz yönlendirin. Ona acı çekmediğinizi devamlı hissettirin.

Ya içeri boşalırsam ?

Eşinizle çocuk istemiyorsanız ya da evli değilseniz ve korunmasız ilişkiye giriyorsanız, erkeğinizin aklında devamlı bu düşünce bulunur. “ Ya dayanamazsam ve içeri boşalırsam “ sorusu, kafalarını kurcalar durur. Bu yüzden mümkün mertebe prezervatif kullanın. Eğer ilişkiden daha çok keyif almak istiyorsanız ve koruyucu tedbirler istemiyorsanız, ertesi gün hapı da işinizi görecektir. Ancak, çok küçük bir ihtimal dahi olsa, ertesi gün hapı kullanırken hamile kalabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden spermlerin vajinaya ulaşmasını engelleyici tedbürler almalısınız.

 

Keşke banyo yapsaydım!

Bizler, seks için yatağa girmeden önce, çeşitli hazırlıklar yaparız. Önce istenmeyen tüylerden vücudumuzu arındırıyor ve ardından güzel bir duş alıyoruz. Güzel kokular sürüyor, makyaj yapıyor ve seksi bir gecelik giyiyoruz. Ama buna rağmen, cinsel ilişki sırasında yeterli olup olmadığına dair kuşkular duymuyor değiliz. Özellikle oral seks esnasında, bu çekince hep kafamızı kurcalar.

Erkekler de benzer sorunlar yaşıyor arkadaşlar. Özellikle ani gelişen seks isteğinin ardından ilişki aşamasına geçildiğinde, kendilerine yeterli özeni göstermedikleri için tedirgin olabiliyorlar. Bu yüzden, ilişki öncesi onlara “ Tatlım istersen bir duş alıp rahatla sen. Ben de o esnada sofrayı hazırlayayım “ diyerek, çaktırmadan bir duş almalarını sağlayın.

Bu ne zaman öğrendi ?

Seks sırasında, eşinizi mutlu etmek için yaptığınız bir hareket, onun kafasında bazı düşünceler oluşmasına neden olabilir. “ Bunu nereden öğrendi ? Eski sevgilisiyle mi yaptılar ? Porno film mi izliyor ? Mastürbasyon mu yapıyor ? “ gibi soruların belirmesine sebep olabilir. Bu yüzden, onu mutlu edecek hareketleri, deneme yanılma yoluyla öğrenerek yapmaya çalışın.

 

Kötü ya da çirkin şeyler düşünme

Ne alakası var dediğinizi duyar gibiyim 🙂 İlk maddeyi hatırlayın. Erkekler, partnerlerinin orgazm olup olmadığını merak ederler. Kadın orgazm olmadan önce boşalırlarsa, kendilerini yetersiz hissederler. İlişki süresini uzatmak için de, kötü ya da çirkin bir şeyler düşünerek, konudan uzaklaşmaya çalışırlar. Bunun için yapabileceğiniz pek bir şey yok. Sadece ilk maddede söylediğimiz konuya dikkat edin yeterli. Yani orgazm olduğunuzu eşinize hissettirin.

Acaba konuşsam mı ?

Bu konuda erkekler ikiye ayrılmış durumda. Kimi seks sırasında konuşmak istese de, kimi sessizlikten hoşlanıyor. Konuşmak isteyenler ise, ne konuşacağını bilemiyor. “ Erotik bir şeyler söylesem mi ? “ , “ Acaba keyif alıyor mu ? “ gibi cümleler aklından geçiyor. Bunu ortaya çıkarmak ise tamamen size kalmış durumda. Yine deneme yanılma yaparak, eşinizin seks sırasında konuşmaktan hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz.

 

Başkasını düşünmek

Evet, belki de işin en kötü kısmı burası. Özellikle sertleşme sorunu yaşayan erkekler, ilişki sırasında başka birini hayal edebilirler. Düşündüğü kişi tanıdığınız biri de olabilir, herkesin tanıdığı çok ünlü biri de olabilir. Bunu asla bilemezsiniz. Sorsanız da size söylemez. Bunun bir çözümü var mı ? Maalesef yok. O yüzden bu maddeyi hiç aklınıza getirmeyin. Bırakın öyle kalsın. Çünkü çoğu zaman bunu biz bile yapıyoruz.

Psikoloğa gidin!

Erkeklerin seks esnasında ne düşündüklerini öğrenmiş olduk. Eğer eşinizin eşcinsel eğilimleri varsa, cinsel organını küçük buluyorsa, cinsel işlev bozukluğu varsa, yetersizlik hissine kapılıyorsa, performansını yetersiz buluyorsa ve sizinle bunları konuşamıyor ya da çözemiyorsa, mutlaka bir psikoloğa görünmelidir

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git