Crop Top Ne Demek

Crop Top Ne Demek
Oy ver DESTEK OL
4.8 (96%)
5 oy verildi.

Son yıllarda kadınların üzerinde görülen kısa üstler crop top adıyla anılmaktadır. Üstelik bu parçalar hem yaz hem de kış mevsiminde değişik şekillerde giyiliyor. Kısa kazaklar kış mevsiminde, kısa tişörtler ise yaz mevsiminde giyilerek crop top modası hayata geçiriliyor.

Nostaljik modayı günümüze taşımak için tercih edilen crop top parçalar; 70’li yılların havasını solumanıza yardım edecek. Crop top parçaları giymek için bel ölçünüzün bu modaya uygun olmasına özen gösterin. Beliniz inceyse crop top parçaları hem yaz hemde kış mevsimlerinde giyebilirsiniz.

Crop top kıyafetler vücudunuzun bir bölümünü açık bıraktığı için hem üst hem de alt tarafta kısa giyinmenize gerek yok. Pantolonlarla uyum içinde olan crop top parçalar eski yıllarda genellikle şortlarla beraber giyiliyordu. Bu yanlış seçim her bölgeden dekolte verilmesine neden olduğu için çok modern kullanıldığını söyleyemeyiz. Günümüzde crop top parçalar uzun eteklerle yada dar pantolonlarla daha çok giyiliyor.

Kısa üstleri sadece günlük hayatta giymek zorunda değilsiniz. Bir davete giderken pullu crop top bir parça tercih edebilir ve altına dilediğiniz gibi kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Önemli olan crop top modasına uygun fizik ölçülerine sahip olmanız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git