Convers Gelin Ayakkabısı Modelleri

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Convers spor ayakkabılar günümüzde düğünlerde sıklıkla giyilen ayakkabılardan biri halini aldı. Rahatlığı ve görünüşü ile tercih edilen bu ayakkabılar süslenerek gelinlerin özel günlerine uygun hale getiriliyor.

Convers gelin ayakkabısı modelleri genellikle renkli ve pembe tonlarında kurdelalarla süsleniyor. Ayrıca dışına yapıştırılan inciler de convers ayakkabıları gelinliklerle uyumlu bir şekle dönüştürüyor. Convers gelin ayakkabısı modellerinde dış kısmına karikatür çizilen modellerde mevcut. karikatürler gelin ile damada uygun şekilde tasarlanmış. Gelinin elinde yer alan bir kalp figürü ve sevimli bir damat figürü converse ayakkabıları süsleyen karikatürler arasında bulunuyor.

Dış tarafı dantelle süslenen converse gelin ayakkabısı modellerinde güpürler ayakkabıların dış kısma iyi şekilde uyarlanarak gelinliklerde yer alan güpür detaylara uygun şekle dönüştürülüyor. Converse gelin ayakkabınızıa kendinize özel tasarlamak isterseniz düz beyaz bir conversin üzerine keçeli kalemle yazılar ve şekiller yapabilirsiniz. Converse gelin ayakkabılarının arka kısmında kurdeladan yapılan minik şekilde hoş figürlerde bulunmaktadır.

Gelinlik giyerken converse ayakkabınızı beyaz renk seçmek istemiyorsanız kırmızı renkte değişik renkli converslerde tercih edebilirsiniz. Yine üzerinde beyaz inciler bulunan kırmızı converse ayakkabılar farklı bir görünüm sergilemenizi sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git