Çinli kadınların güzellik sırları

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Çinli kadınlar, pürüzsüz tenleri ve kırışıklığa meydana okuyan ciltleriyle, dünya kadınlarının ilgisini çekiyor. Çinli kadınların güzellik sırlarını merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Çinli kadınlar genç görünmeye özen gösteriyor. Bunun için kullandıkları maskelerden biri; inci tozundan yapılan maske. İnci tozu, istiridye kabuğu, yumurta ve balla yapılan inci tozu maskesi cildin aydınlık görünmesini sağlıyor.

Genç görünebilmek için Çinli kadınlar yeşil çayı fazlasıyla tüketiyorlar. Yeşil çay hem kilo verdiriyor hem de antioksidan özellikler içeriyor. Böylece vücut içten ve dıştan temizlenmiş oluyor.

 

 

Parlak tenlerinin sırlarını nane yaprağı olarak açıklayan Çinli kadınlar; nane yaprağından parlak bir ten elde etmek için faydalanıyorlar.

Beyaz bir tene sahip olabilmek için Çinli kadınlar pirinç maskesi kullanıyor. Pirinç, su ve sütten hazırlanan pirinç maskesi cildi beyazlattığı gibi temizliyor.

Yumurta akından cilt maskesi yapmak için faydalanan Çinli kadınlar kırışıklıkları azaltmak üzere yumurta akından faydalanıyorlar. Yumurtanın akını ayırıp cildinize sürün ve 30 dakika sonra durulayın. İnce kırışıklıklarınız azalacaktır.

Yüz masajını sıklıkla yapan Çinli kadınlar, yer çekimine karşı durmak için masaj uygulamasını her gün uyguluyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git