Cilt lekeleri için krem tavsiyeleri

Cilt lekeleri için krem tavsiyeleri
Oy ver DESTEK OL
5 (100%)
1 oy verildi.

Merhaba arkadaşlar. Cilt lekeleri için krem markalarını merak ediyor musunuz ? Peki leke kremi kullananların tecrübelerini ? Sizler için küçük bir araştırma yaptık. En fazla tercih edilen leke kremlerini listeledik.

Söz konusu güzellik ve cilt bakımı olduğunda, biz kadınların göz alamayacağı şey yok gibi. Tabi bunu yaparken, uzmanların tavsiyelerini de kulak ardı etmemek gerekiyor. Aşağıda vereceğimiz cilt lekeleri için krem markalarını, sadece bilgi amaçlı değerlendirin. Bu kremleri kullanmadan önce, bir dermatolog ile görüşmenizde fayda var.

Cilt lekelerine iyi derecede nüfuz eden leke kremleri derinin soyulmasını sağlayarak lekelerin rengini açar. Sürekli ve rutin şekilde kullanılan kremler cildin aydınlık bir görünüm almasını sağlar.

Tretin Leke Kremi

Son yılların en iyi leke kremlerinden biri olan tretin kremin içinde soyucu özelliği yüksek olan maddeler yer alır. Ölü deriyi attığı için lekeler silikleşir. Bu kremi sürdükten sonra güneş ışığı ile etkileşim göstermesini engellemelisiniz. Bu nedenle gece kullanılması uygun olan bir krem çeşididir.

Physicians Formula Leke Kremi

Cildin sağlıklı görünmesi cilt renginin tüm bölgede eşit olmasıyla ilgilidir. Size lekesiz bir cilt sunan Physicians krem içinde yosun algleri bulunur. Yosun cildin yenilenmesini sağlar. Sadece akne lekeleri değil yaşlılık lekeleri üzerinde de etkili bir kremdir.

Dermaderm Leke Kremi

Dermaderm krem tamamen doğal içerikli bir krem türüdür. Akne izleri ve yaşa bağlı olarak gelişen cilt lekeleri üzerinde etkili olan bir kremdir. Sürekli ve aksatılmadan her gün kullanıldığında cilt rengini açar ve lekeleri giderir.

Drula Leke Kremi

Drula kremin içeriğinde yüksek oranda A vitamini yer alır. Ayrıca penthanol içeriği ile lekelerin giderilmesini sağlar. Cildin nemlenmesini sağlayan krem, rengi eşitleyerek aydınlık bir cilt sunar.

Neostrata Brightening Leke Kremi

İçinde yer alan asit çeşitleri ile cildi onaran krem, güneş koruma faktörü ile yeni lekelerin oluşmasını da engeller. 6 ay sürekli kullanıldığında, cildinizdeki lekelerin tamamen kaybolduğunu görebilirsiniz.

Aynısafa Leke Kremi

Aynısafa kremi, aktarlarda satılan doğal bir krem çeşididir. Hem leke giderici, hem de güneş kremi olarak kullanılan Aynısafa kremi, nemlendirici özelliği yüksek bir krem çeşidi olduğu için, ince kırışıklıklar üzerinde de etkilidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git