Büyük göğüslü kadınlar nasıl giyinmeli?

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Büyük göğüslere sahip olan kadınlar giyinirken zorluk yaşayabilirler. Alışverişte kendilerine kıyafet bulmakta zorlanan büyük göğüslü kadınlar için bir kaç hile vardır.

Tulumlar kadınların en rahat ve en kurtarıcı kıyafetlerinden biridir. Tulumlar hacimli olan göğüsleri gizler ve üst tarafı küçük gösterme özelliğine sahiptir. Tulum seçerken koyu renkler giyin ve göğüslerinizi daha küçük göstermeye çalışın.

Geniş bluzlar göğüslerinizi saklamak için ideal parçalardan biridir. Göğüsleriniz arka planda kalacağı için bol kazaklardan yardım alabilirsiniz. Dar pantolonlarla bol kazaklarınızı kombinleyebilirsiniz.

A kesim etekler dikkatlerin alt tarafa kaymasını sağlar. Büyük göğüslere sahipseniz dikkati etek bölgesine çekebilirsiniz. A kesim eteklerde büyük göğüsleri saklamak için ideal etek türlerindendir.

Blazer ceketlerle göğüslerinizin boyutunu küçük gösterebilirsiniz. Geniş bölümleri saran blazer ceketler göğüs hacmini küçük gösterir. Sizde tek renk blazer ceketlerden yardım alarak göğüslerinizi saklayabilirsiniz.

Değişik kesimli sütyenler tercih ederek göğüslerinizi toparlayabilirsiniz. Toparlayıcı özelliğinde olan sütyenler giymeyi unutmayın. Göğüslerin beden ölçüsünü küçük gösteren toparlayıcı sütyenler kıyafetlerin de iyi görünmesini sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git