Boy Bag Chanel modası hız kesmiyor

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Chanel’in parfüm şişesi şeklinde bir çanta tasarlamasıyla başlayan bu akım büyüyerek devam ediyor. Tüm dünyada hızla yaygınlaşan bu akımın öncüsü Chanel’in ilgili modellerine ve fiyatlarına göz atalım.

 

Çantanızın dili olsa size ne söylerdi? Chanel çanta deyince, hepimizin aklına genelde kapitone 2,55 ya da Mademoiselle tarzı çantalar gelir. Ancak “Boy çanta” yepyeni bir kavram, çantasıyla bütünleşenler için… Farklılığı ilke edinen Gabrielle Chanel‘in hayatındaki büyük aşklar dan biri olan Boy Chapel‘e ithaf ettiği bu çantanın, yanlışlıkla Boy Chanel diye anılması ile adı bu şekilde kaldı. Kırmızı, siyah, yeşil, gri, fildişi ve payetli gibi farklı renk ve şekillerde tasarlanan bu çantalar, şimdi tüm yüksek modanın radarında.

Boy bag‘lerin içine sanılanın aksine daha çok şey sığıyor. Belki de bu yüzden çok sevildiler. Monokromlar, siyahlar ve kirli sarılar, her renkle uyum sağladığından, bedenimizin birer parçası gibi olmaya da adaylar.

Çantaların alabildiğine küçülmesinin sebebi, çağın moda kodlarıyla ilgili. Kadınlar yanlarında bir ruj, cep telefonu ve cüzdan dışında bir şey taşımak istemiyor. Bu biraz da özgürlüğün ‘boy bag” lerle ilanı kabul ediliyor.

Akıllı karatların göz alıcı etkisini sunan Coronet, dünya Patentli özgün tasarımlara getirdiği usta işçilikle bir devrim yaratan lüksün ikonik temsilcisidir. Biraz da bu yüzden muhteşem tek taş efektlerini sunarken, boy bag’lerle yüksek uyum sağlıyor.

Boy Bag Chanel çantalarını daha yakından incelemek ve satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git