Atiye’nin Güzellik Sırları

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Gençliği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü sanatçı Atiye; güzellik sırlarının açıklayarak doğal görünümünün sırlarını verdi.

Kozmetik ürünler kullanmadığını belirten Atiye; doğal bitki kremleri kullandığını açıkladı. Eczanelerden bitki kremi alarak kullandığını belirten Atiye; kozmetik malzemelerin içeriğindeki maddelerin tehlikeli olduğunu açıkladı.

 

 

Sıklıkla su içtiğini belirten Atiye; sebzeleri çok sevdiğini ve balık etini sürekli tükettiğini açıkladı. Et tüketmediğini belirten ünlü şarkıcı; şeker tüketmediğini belirterek formunu koruduğunu ifade etti. Kola içmek yerine daha çok taze sıkılmış meyve suları tükettiğini ifade etti.

 

 

Makyaj yaparken her bölgeye değil sadece bazı noktalara makyaj yaptığını belirten Atiye; rimel ile göz kaleminin favori makyaj malzemeleri olduğunu açıkladı. Cildi için peeling yaptığını belirten Atiye; tuz peelingini sıklıkla uyguladığını belirtti. Peeling yaptıktan sonra bal sürerek cildini nemlendirdiğini ifade etti. Sivilceler için güneşlenmek gerek diyen Atiye; kimyasal malzemeleri bırakmaları gerektiğini belirtti.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git