Almeda Abazi’nin Güzellik Sırları

Bu Yazıya Puan Vermek İster misin?

Doğal güzelliğiyle herkesin dikkatini çeken Almeda Abazi; aynı zamanda sempatik hareketleriyle de dikkat çekiyor. Doğal güzelliğini nasıl koruduğunu anlatan güzel yıldız, spordan cilt bakımına kadar birçok sırrını paylaştı.

Fiziğini spora borçlu olduğunu belirten Almeda Abazi; düzenli olarak pilates yaptığını ve jimnastikle uğraştığını belirtti. Günde 2 saat süreyle spor yaptığını belirten Abazi; fiziksel ve manen sporun faydalı etkilerinden bahsetti. Son zamanlarda kickbox yaptığını da dile getiren Abazi, çok fazla detay vermese de, kısaca formunu ve güzelliğini neye borçlu olduğunu açıkladı.

 

 

Bebek gibi bir cilde sahip olan Almeda Abazi; güzellik sırlarını paylaştı. Makyaj yaptıktan sonra cildini mutlaka temizlediğini ifade eden güzel yıldız; kaya tuzu içeriğine sahip olan tonikler kullandığını belirtti.

 

 

Almeda Abazi saçlarının doğal renginde olduğunu belirterek, bakımını bitkisel yağlarla yaptığını belirtti. Saçlarını güneşten korumak için bol bol nem maskesi uyguladığını ifade etti.

 

 

Doğal güzelliğini bitkisel yağlardan ve bitkisel kürlerden elde ettiğini ifade eden Almeda Abazi; kadınlara ufak bir de sır verdi. Cilt bakımı için gül suyunu öneren Almeda; cildinin pürüzsüz görünümünü gül suyuna borçlu olduğunu belirtti.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git